Szukamy ludzi ponadprzeciętnych, którzy w jasny sposób precyzują swoje cele.

Gwarantujemy Ci satysfakcjonującą pracę, ciągłe wyzwania i możliwość zgłębienia wiedzy na wszelkich polach marketingu dla firm. Pracujemy z dbałością o indywidualny rozwój każdego z Was. Nie pozwalamy na nieetyczne praktyki związane z wykorzystywaniem i nadużyciami w stosunku do współpracowników. Wyścig szczurów jest nam całkowicie obcy, dlatego tworzymy zgrany i różnorodny zespół opart na wzajemnym zrozumieniu i tolerancji. Jeżeli męczą Cię korporacyjne procedury i masz dość poczucia braku spełnienia i realizacji zacznij pracować z nami. Dajemy Ci niezbędne narzędzia pracy i swobodę w działaniu.

Aktualnie rekrutujemy:

Grafik

Opis stanowiska:

- przygotowywanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych od strony kreatywnej i graficznej
- projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów
- tworzenie grafik do prezentacji multimedialnych i animacji
- opracowywanie projektów graficznych mailingów i newsletterów
- tworzenie grafiki na potrzeby stron internetowych
- inne działania związane z bieżącą obsługą projektów od strony kreacyjnej i graficznej

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w realizacji projektów graficznych, poparte portfolio
- bardzo dobra znajomość narzędzi do tworzenia i edycji grafiki wektorowej i rastrowej
ADOBE: ILLUSTRATOR, PHOTOSHOP, INDESIGN; CorelDRAW
- znajomość specyfiki przygotowania materiałów do druku
- znajomość trendów w projektowaniu
- zmysł artystyczny
- terminowość w realizacji projektów oraz umiejętność pracy w zespole
- wykształcenie plastyczne będzie niewątpliwym atutem

Mile widziane:

- obsługa plotera

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość ciągłego rozwoju
- stabilność zatrudnienia
- umowę o pracę
- miłą atmosferę pracy

Praktyka

Mile widziana (bardziej mile, niż widziana) znajomość: Adobe After Effect, Macromedia Flash, Adobe Photoshop Lightroom, CorelDRAW

Obowiązki: Realizacja projektów graficznych wstępnych lub finalnych

Praktyki odbywać się będą w siedzibie firmy ul. Sosnowa 3A, Łochowo k. Bydgoszczy

Termin rozpoczęcia praktyk wrzesień, październik. Elastyczny czas odbycia praktyk w ustalonych przez obie strony godzinach. Praktyki mogą trwać od 4 do 8 tygodni.